Kaip aš atradau profesionalų rašymą pasakojau Wix renginyje #WordsMatter


Deimantė Rudžinskaitė photography​

Visai neseniai turėjau progą papasakoti apie Story Telling - pasakojimo kūrimą/kūrybinį pasakojimą ir kaip jį kurti rašant.


Prieš 80+ įvairių sričių profesionalų Wix​ Writers' Guild (rašytojų gildija) renginyje #WordsMatter pasidalinau ir savo asmenine istorija apie tai, kaip atradau rašymą, kaip dabar ieškau idėjų rašymui ir kuo įdomus rašymas prekiniams ženklams, reklamai, rinkodariniais tikslais.


Renginio metu kalbėjau ne tik aš, savo patirtimi gausiai dalinosi tarptautinė Wix komanda, vyko praktiniai užsiėmimai internetinio puslapio tekstų rašymui, SEO tekstams portalui rašyti. Visiems besidomintiems profesionaliu rašymu siūlau užmesti akį į Wix Hub Lithuania​ - šie renginiai organizuojami reguliariai ir yra nemokami (!!), nors vertė labai praktinė ir aktuali, up-to-date.


O dėl mano pristatymo - susilaukiau daug teigiamų atsiliepimų, todėl pasistengsiu netrukus pasidalinti ir pagrindinėmis mintimis iš savo pristatymo.


Mane ir renginį pafotografavo: Deimantė Rudžinskaitė photography​

Lokacijos kadrai: Ramune TumasonyteDeimantė Rudžinskaitė photography​

Deimantė Rudžinskaitė photography​

Nuotrauka: Ramune Tumasonyte

Nuotrauka: Ramune Tumasonyte

Nuotrauka: Ramune Tumasonyte

Nuotrauka: Ramune Tumasonyte

Nuotrauka: Ramune Tumasonyte

KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI