KETO blyneliai iš tepamojo sūrio ir graikiško jogurtoTikiuosi, kad ant jūsų stalo pusryčiams jau kvepia gardūs blyneliai 🥞❤️


Šią žiemą atradau nerealiai gardžių, KETO mitybai pritaikytų blynelių receptą, kurio porcijoje vos 287 kcal, 11,9 g baltymų, 2ą,9 g riebalų ir vos 10,7 g angliavandenių.


Tepamojo sūrio blynai su šviežiomis uogomis ir graikišku jogurtu


4 porcijoms reikės: 100 g pilno riebumo Philadelphia tepamojo sūrio 4 kiaušinių 1 valgomojo šaukšto kokoso miltų 1 šaukštas stevia 1 šaukštelis cinamono žiupsnelis vanilės miltelių ar esencijos 1,5 šaukšto sviesto 200 g graikiško jogurto 200 g šviežių braškių ar aviečiųSumaišykite visas sudedamąsias dalis tolygiai, leiskite burbuliukams minutę sukilti. Įkaitinkite sviestą keptuvėje ant vidutinės kaitros. Kepkite blynus tik 90 s vienoje pusėje, apverskite ir kepkite dar vieną minutę. Neišsausinkite blynų kaitinant per ilgai, kadangi miltų čia beveik nerasta, mums tereikia palaukti, kol iškeps kiaušiniai.Skanių Jums Užgavėnių, mielieji!!
KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI