Kosmetika iš Korėjos - jau galima atsisiųsti į Lietuvą
Daug džiugesio RoseFranklin showroom’e - pagaliau ir į Lietuvą galima per kelias dienas atsisiųsti tokių KBeauty žinomų vardų kaip Holika Holika, It’s Skin, Too Cool For School, Shangpree, Atopalm, Missha ir kitų.

Korėjietiška kosmetika žengia pirmuosius žingsneliusmūsų rinkoje ir šiuo metu savo portale dar turi Flash Sale, kur rasite nuolaidas iki -80%. Rekomenduoju nepražiopsoti jų sheet masks(lakštinių kaukių), juk tai vienas iš labiausiai grožio pasaulį sudrebinusių produktų, kurį išpopuliarino būtent korėjiečiai.


www.rosefranklin.comĮspūdžius iš showroom ir kosmetikos apžvalgas galite rasti mano Instagram Stories (Išsaugota tarp Highlights pavadinimu ,,Events") - https://www.instagram.com/rtumasonyte/

KAS AŠ?

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI

  • Grey Instagram Icon

INSTAGRAM

  • Grey Facebook Icon

FACEBOOK

  • Grey LinkedIn Icon

LINKEDIN

  • Grey Twitter Icon

TWITTER

  • Grey Pinterest Icon

PINTEREST

© RAMUNE TUMASONYTE. All rights reserved. PRIVACY POLICY

DESIGNED BY IF_Agency