Paslaugos

BRANDING

STORYTELLING

PHOTOGRAPHY

CONSULTING

VIEŠI PRANEŠIMAI, SEMINARAI IR DIRBTUVĖS

Renginių metu dalinuosi prekinių ženklų kūrimo pamokomis, skaitmeninės reklamos strategijomis. Dirbtuvėse kartu su dalyviais ieškome inovatyvių sprendimų šiandieninėje globalioje rinkoje. Savo patirtimi dalinausi Lietuvoje, Danijoje, Švedijoje,Vengrijoje, JAV su dalyviais iš daugiau nei 50 valstybių. 

Susisiekime: vestina@ifagency.lt

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

Gyvenimas - dinamiškas ir kiekvienam unikalus. Todėl, kai reikia asmeninės konsultacijos dėl įvaizdžio ir komunikacijos internete, padedu tiek įvertinant situaciją, tiek pasiekiant rezultato. 

Susisiekime: vestina@ifagency.lt

ĮMONIŲ KONSULTAVIMAS

Įkūriau IF_Agency turinio agentūrą siekdama padėti įmonėms išnaudoti skaitmeninės erdvės teikiamas galimybes. Be konsultacijų padedame kurti turinio projektus bei vystyti savo įvaizdį socialinėje medijoje, pasiekti geresnių rezultatų skatinant tiesioginius pardavimus.

Susipažinkite su mūsų darbais www.ifagency.lt 

Susisiekime: info@ifagency.lt

PREKINIŲ ŽENKLŲ PRISTATYMAS ASMENINĖSE PASKYROSE

Savo sekėjų ir tinklaraščio auditorijai pristatau prekinius ženklus, naujus produktus bei paslaugas jau ne pirmus metus. Bendradarbiauju su lietuviškaisiais ir tarptautiniais prekiniais ženklais, kurie pateisina lūkesčius ir stengiuosi informaciją pateikti unikaliai ir skaniai. 

Susisiekite dėl Media Kit pasiūlymo: vestina@ifagency.lt